Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Informuojame, kad š. m. sausio 11 d. nuo 21.00 val. vakaro iki sausio 12 d. pietų dėl vykdomų remonto darbų nebus tiekiamas vanduo Gudelių ir Staniūnų kaime. Dedame visas pastangas, kad vandens tiekimas Jums būtų atnaujintas kuo greičiau.

Informuojame, kad š. m. sausio 4 d. nuo 21.00 val. vakaro iki  sausio 5  d. pietų dėl vykdomų remonto darbų nebus tiekiamas vanduo Milkuškų kaime. Dedame visas pastangas, kad vandens tiekimas Jums būtų atnaujintas kuo greičiau.

Informuojame, kad nuo š. m. gruodžio 8 d. 8.00 val.,ryto iki gruodžio 8 d. vakaro  dėl vykdomų vandentiekio remonto darbų nebus tiekiamas vanduo Švenčionių gatvėje Strūnaičio kaime. Atsiprašome už laikinus nepatogumus. 

Informuojame, kad š. m. gruodžio 22 d. nuo 21.00 val. vakaro iki gruodžio 23  d. pietų dėl vykdomų remonto darbų nebus tiekiamas vanduo Pašaminės kaime. Dedame visas pastangas, kad vandens tiekimas Jums būtų atnaujintas kuo greičiau.

Informuojame, kad š. m. lapkričio 30 d. nuo 21.00 val. vakaro iki gruodžio 1 d. ryto dėl vykdomų remonto darbų nebus tiekiamas vanduo Strūnaičio kaime. Dedame visas pastangas, kad vandens tiekimas Jums būtų atnaujintas kuo greičiau.