Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Š. m. balandžio 23 d. Pabradės mieste vyko visuotinė viešųjų erdvių tvarkymo akcija „Darom“. Daugelį metų įmonės, nevyriausybinės organizacijos, mokyklos, bendruomenės, seniūnija, kitos įstaigos ir pavieniai asmenys inicijuoja ir dalyvauja Pabradės miesto aplinkos tvarkyme.

Džiaugiamės ir mes, UAB „Pabradės komunalinio ūkis“ kolektyvas, dalyvavę šioje pilietinėje švarinimosi iniciatyvoje, tvarkant Gaspariškių g. ir Žvėrinės g. pamiškę. Vos keletas metrų nuo gyventojų namų tvarkoma teritorija buvo labai šiukšlina. Nedidelis, bet šaunus mūsų kolektyvas surinko apie 40 vnt. 120 L talpos maišų įvairių atliekų: plastikinių ir stiklinių butelių, skardinių, asbesto ir gumos gaminių likučių, buitinių atliekų.

Akcijos „Darom“ dėka kasmet šiukšlių gamtoje lieka vis mažiau, bet įveikti kovą su atliekų problema nėra paprasta. Rinkti ir rūšiuoti atliekas didelei daliai mūsų įmonės darbuotojų yra kasdieninis darbas. Puikiai suprantame šio darbo sunkumą ir svarbą. Linkime visiems sąmoningumo neteršti mus supančios aplinkos, gerbti ir puoselėti gamtą bei įkvėpti tvariam pokyčiui būsimas kartas.