Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   "Aš, Andrejus Junda, 2023 m. kovo 5 d. rinkimuose kandidatavau į Švenčionių rajono savivaldybės tarybą. Sulaukęs didelio Švenčionių rajono gyventojų palaikymo, buvau jų balsais išrinktas į tarybos narius. Nuo š. m. 21 d. esu Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narys, prisiekęs vykdyti Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai ir garbingai atlikti savo pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių savivaldybės gyventojų teises ir viešuosius interesus. Iškilmingo posėdžio metu, priimdamas tarybos nario mandatą, ,,su Dievo pagalba" pasižadėjau ryžtingai dirbti ir stengtis rajono žmonių labui, pateisinant išreikštą jų pasitikėjimą manimi.

   Tapdamas tarybos nariu, įstatymų nustatyta tvarka, nebegaliu vykdyti UAB „Pabradės komunalinio ūkio“ direktoriaus pareigų, todėl, apgailestaudamas, jas palieku ir atsisveikinu su Jumis kaip šios įmonės atstovas. Nuo 2015 m. sąžiningai vadovavau šiai įmonei ir stengiausi besąlygiškai vykdyti vadovo pareigas, pasitarnaujant savo gimtojo krašto žmonėms ir viso rajono labui. Nuo 2023 m. balandžio 21 d. mano pareigas laikinai perima UAB ,,Pabradės komunalinis ūkis" vyr. inžinierius Virgilijus Uždavinys iki kol konkurso tvarka bus paskirtas bendrovės direktorius. Linkiu jam didžiausios sėkmės, stiprybės ir išminties naujose pareigose.

   Mieli rajono gyventojai, noriu Jums nuoširdžiai padėkoti už ilgametį bendradarbiavimą sprendžiant kasdieninius įmonės klausimus, už supratimą man priimant svarbius įmonei sprendimus ir Jūsų aktyvumą kuriant gražų, švarų ir pažangų rajoną. Tvirtai žinau, kad svarbiausi vietos savivaldoje yra žmonės, todėl skatinu Jus ir toliau būti iniciatyviems komunalinio ūkio veiklose, tausoti ir vystyti mūsų rajono potencialą bei branginti, ką esame kartu sukūrę per tiek metų.

   Taip pat, visam UAB ,,Pabradės komunalinio ūkio" kolektyvui reiškiu didžiausią pagarbą ir dėkingumą už begalinį atsidavimą darbui, profesionalų pareigų atlikimą, stiprią komandinę dvasią ir pasiektą per šiuos metus bendrą pažangą. Tegul mūsų bendra patirtis būna Jums gera atsvara ateities darbams ir laukiamiems iššūkiams.“