Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
    UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ (toliau – bendrovė) informuoja Jus, kad jau yra nutiesti nauji nuotekų tvarkymo/geriamojo vandens tiekimo tinklai ir prie Jūsų sklypo yra įrengtas nuotekų išvadas/vandentiekio įvadas.
Prašome Jūsų per 6 (šešis) mėnesius nuo šio pranešimo gavimo dienos savo lėšomis prijungti savo eksploatuojamus pastato vidaus nuotekų šalinimo įrenginius/vandentiekį prie centralizuotos nuotekų tvarkymo/geriamojo vandens tiekimo infrastruktūros ir sudaryti nuotekų tvarkymo ir geriamojo vandens tiekimo sutartį su UAB „Pabradės komunalinis ūkis“. Prijungimą prie centralizuotos nuotekų tvarkymo/geriamojo vandens tiekimo infrastruktūros privalote atlikti dalyvaujant bendrovės atstovui. Atlikus prijungimą be bendrovės atstovo, privalėsite atkasti prijungimo vietą ir bendrovės atstovui parodyti kaip yra atliktas prijungimas.
Primename, kad pagal Jūsų pasirašytą prašymą - įsipareigojimą dėl prisijungimo prie naujos nuotekų tvarkymo/vandentiekio infrastruktūros, Jūs įsipareigojote savo lėšomis ir atsakomybe, tinkamai bei laiku pastato viduje ir sklype įrengti nuotekų tvarkymo (šalinimo) įrenginius (tinklus)/vandentiekį ir prisijungti prie centralizuotos nuotekų tvarkymo/vandentiekio infrastruktūros.
    Visais klausimais dėl prisijungimo prie centralizuotos nuotekų tvarkymo/geriamojo vandens tiekimo infrastruktūros bei rangovo kontaktų galite kreiptis į Švenčionių padalinio vadovą Romuald Mazurkevič, tel. +370 638 07001, el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.