Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Informuojame, kad nuo š. m. vasario 24 d. vakaro iki vasario 27 d. vakaro  dėl vykdomų vandentiekio remonto darbų nebus tiekiamas vanduo Kaltanėnų kaime. Prašome pasirūpinti vandens atsargomis. Atsiprašome už laikinus nepatogumus. 

Informuojame, kad š. m. vasario 25 d. nuo 9.30 val. iki 15.00 val  dėl vykdomų elektros tinklo remonto darbų Bajorėlių g. 19A Pabradėje,  nebus tiekiamas vanduo Paupio g. 12 Pabradėje. Atsiprašome už galimus nepatogumus

Informuojame, kad š. m. vasario 13 d. nuo 21.00 val. vakaro iki vasario 14 d. vakaro  dėl vykdomų remonto darbų nebus tiekiamas šaltas ir karštas vanduo Vidutinės kaime. Dedame visas pastangas, kad vandens tiekimas Jums būtų atnaujintas kuo greičiau.

Informuojame, kad š. m. vasario 18 d. nuo 21.00 val. vakaro iki vasario 19 d. vakaro  dėl vykdomų remonto darbų nebus tiekiamas vanduo Sarių kaime, Gėlių, Kalno, Paupio, Beržų, Ežero gatvėse. Dedame visas pastangas, kad vandens tiekimas Jums būtų atnaujintas kuo greičiau.

Informuojame, kad š. m. vasario 11 d. nuo 21.00 val. vakaro iki vasario 12 d. 16.00 val.  dėl vykdomų remonto darbų nebus tiekiamas šaltas ir karštas vanduo Šventos kaime. Dedame visas pastangas, kad vandens tiekimas Jums būtų atnaujintas kuo greičiau.